Direct naar inhoud

Het NRR werkt niet zoals u gewend bent

Als gevolg van het in gebruik nemen van een nieuw systeem werkt het NRR niet optimaal.

Het NRR (nationaal rassenregister) werkt niet zoals u gewend bent

U kunt nog wel een ras opzoeken, maar de rasrelatie, zoals bijvoorbeeld een instandhouder, wordt vaak niet correct getoond. Ook lukt het filteren niet optimaal en is het systeem traag.

Uiteraard vinden wij dit heel vervelend en zijn wij achter de schermen druk bezig om dit zo goed en zo snel mogelijk op te lossen. De verwachting is dat het NRR binnen 4 weken weer optimaal beschikbaar is.

Heeft u een vraag over het NRR? Neem dan contact op met teamsupport@rasraad.nl.

Onze excuses voor het ongemak.

Bekijk ook

Nieuwsbericht

Voorgestelde tarieven 2027

De tarieven van de Raad voor plantenrassen worden jaarlijks door de Minister van Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur vastgesteld. De tariefvoorstellen komen van Naktuinbouw en de Raad voor plantenrassen gezamenlijk.

Bijgaand bericht gaat over de voorgestelde aanvraagtarieven voor kwekersrecht en toelating en DUS-onderzoek voor 2027

Lees meer

Nieuwsbericht

Storing NRR verholpen

De storing van het online rassenregister is verholpen

Lees meer

Nieuwsbericht

Storing NRR

Het online nationaal rassenregister is momenteel beperkt beschikbaar

Lees meer